Ponuka práce > Hľadá sa skúsený špecialista reportingu – sleduj ceny po celom svete!

Hľadá sa skúsený špecialista reportingu – sleduj ceny po celom svete!

Náplň práce

Hľadáme skúseného špecialistu reportingu s anglickým jazykom! Chceš pozorovať zmeny cien na produkty vo svete? Ak máš rád výzvy, dobre zvládaš stres a už dávno ti reporty nerobia problém, hľadáme teba!
Náplň práce:
- Budeš reportovať ceny vo svete a ich vývoj
- Práca v systéme SAP a Excel, kde si budeš sťahovať reporty z iných oddelení a následne analyzovať dáta.
- Budeš v anglickom jazyku prezentovať a odôvodňovať na základe reportov prečo sa ceny zdvíhali alebo naopak klesali v jednotlivých krajinách

Požiadavky

Čo od teba očakávame:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Ročná prax v danej oblasti
- Samostatnosť, zameranosť na detaily, analytické myslenie a dobré komunikačné schopnosti
- Vieš pracovať v programe EXCEL na pokročilej úrovni
- Znalosť PowerBi a VBA

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - 13. plat - Referral bonus - 5 sick days - Home office - Extra príspevok na stravné lístky - Bezplatné členstvo v 2 telocvičniach v Bratislave - Možnosť relokačného bonusu
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)