Ponuka práce > Hľadáme MZDOVÉHO účtovníka na POLOVIČNÝ úväzok do TRNAVY

Hľadáme MZDOVÉHO účtovníka na POLOVIČNÝ úväzok do TRNAVY

Náplň práce

Hľadáš si prácu na polovičný úväzok v oblasti mzdového účtovníctva a bývaš v Trnave? Máme pre Teba pozíciu v mladom kolektíve s flexibilnou pracovnou dobou.

Tvojou náplňou práce bude:

- Spracovanie miezd pre približne 50 zamestnancov
- Práca v programe Helios
- Každodenné používanie programu Excel

Požiadavky

Ak si vhodný kandidát, spĺňaš nasledovné kritériá:

- Minimálne 2 roky skúseností so mzdovým účtovníctvom
- Excel na pokročilej úrovni
- Tímový hráč
- Vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať po západnom Slovensku

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 800 EUR do 800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Skrátený úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka: - 13. plat - Flexibilnú pracovnú dobu - ak stihneš spraviť svoje povinnosti za 2/3 týždne, týždeň môžeš mať voľno - A ďalšie benefity, o ktorých ti radi povieme na osobnom pohovore u nás v spoločnosti
  • Miesto pracoviska: Trnava