Ponuka práce > ICT ADMINISTRÁTOR

ICT ADMINISTRÁTOR

Náplň práce

Do slovenskej spoločnosti, ktorá funguje na globálnej úrovni s vlastným meteorologickým softvérovým riešením hľadáme ICT administrátora.

Náplň práce:

- administrácia užívateľov na Linux platforme
- inštalácia, údržba, inovácia, podpora serverov, staníc, siete, aj hardvéru
- inštalácia a podpora nových systémov
- implementácia bezpečnostných riešení: firewalls, vstupy, antivírus
- dokumentácia a procesy v rámci SW aj HW, nastavovanie SW licencii
- školenie nových zamestnancov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- pokročilá znalosť Linux administrácie
- mierne pokročilá znalosť Windows administrácie
- mierne pokročilá znalosť administrácie sietí
- základná znalosť hardware administrácie
- komunikatívny anglický jazyk (úrpveň B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy a prémie (aj na mesačnej báze) - flexibilný pracovný čas (10-15) - home-office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)