Ponuka práce > Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant

Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant

Náplň práce

Pre nášho klienta medzinárodnú automotive spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

- Technická podpora a konzultácie SAP Quality & Business Process Managment
- Analýzy, design, návrh, údržba a implementácia zmien v systéme
- Zavádzanie procesných, kvalitatívnych a nákladovo optimalizovaných logistických konceptov
- testovanie funkcionalít, sledovanie a riešenie problémov spolu s tímom
- Podieľanie sa na globálnom implementačnom projekte SAP ako konzultant pre Quality & Business Process Management modul

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:

- minimálne 3 ročná prax a preukázateľné znalosti v SAP Quality & Business Process Management module
- Skúsenosti s poskytovaním poradenstva / konzuláciou v SAP
- Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
- Ochota a chuť cestovať - cestovanie na úrovni 40% pracovného času
- Vysoká miera samostatnosti.
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
- Analytické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka množstvo nefinančných benefitov: - Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame - Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu - Interné aj externé školiace kurzy, jazykové
  • Miesto pracoviska: Nitra