Ponuka práce > Hľadáme kontrolóra do Trnavy!

Hľadáme kontrolóra do Trnavy!

Náplň práce

Bavia Vás financie? Radi by ste sledovali, kontrolovali a ovplyvňovali business spoločnosti? Rozumiete účtovníctvu a slovenskej legislatíve?

Ak áno, tak možno hľadáme práve Vás. Vašou pracovnou náplňou by bolo:

- Ročné zostavenie finančných plánov a budgetov
- Sledovanie KPIs a finančných výsledkov, porovnávanie s finančnými plánmi a komentovanie rozdielov pre manažment
- Reportovanie a vysvetľovanie výsledkov ako aj pre centrálu, tak aj klientov spoločnosti
- Vylepšovanie interných procesov v spolupráci s inými oddeleniami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:

- Minimálne 2 roky vo finančnom controllingu
- Znalosť slovenských účtovných štandardov
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- MS Excel na pokročilej úrovni
- Výhodou je práca v systéme SAP

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné aj nefinančné benefity, ktoré kandidátom radi odprezentujeme na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Trnava