Ponuka práce > SALES MANAGER so záujmom o relokáciu do Prahy alebo Plzeň

SALES MANAGER so záujmom o relokáciu do Prahy alebo Plzeň

Náplň práce

Máš záujem sa relokovať mimo Slovenska? Nerobí ti problém pracovať v Prahe alebo Plzni? Chceš budovať úplne nový obchodný tím?
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby elektrických zariadení hľadáme kandidáta na pozíciu SALES MANAGER.

Čo bude tvojou úlohou?
- vytvorenie úplne nového obchodného tímu
- zodpovednosť za vybudovanie portfólia zákazníkov v rámci krajín ako Belgicko, Holandsko, Nemecko a podobne
- zúčastňovanie sa tendrov
- vyjednávanie, uzatváranie zmlúv, osobné stretnutia so zákazníkmi
- vedenie tímu ľudí
- nastavovanie plánov, stratégií

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

- SŠ/ VŠ elektrotechnického/technického smeru
- skúsenosti v oblasti predaja elektrotechnického portfólia
- aktívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosti v oblasti obchodu
- skúsenosti s vedením ľudí
- ochota cestovať
- ochota relokovať sa

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 3000 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - auto aj na súkromné účely - ročný bonus v prípade splnenia cieľov
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)