Ponuka práce > VEDÚCI PRE TÍM TREASURY

VEDÚCI PRE TÍM TREASURY

Náplň práce

Hľadáme skúseného vedúceho pre tím Treasury, ktorý bude pokrývať nasledovné úlohy:

- Monitorovanie úplnosti platobných procesov, kontrola prijatých a spracovaných platieb
- Monitorovanie a kontrola spracovaných dát a správnych informácií v systéme
- Schvaľovanie bankových platieb
- Spolupráca s bankovými inštitúciami a s centrálou spoločnosti
- Analýza platieb pre sledovanie kľúčových ukazovateľov výkonu pre štatistické a reportingové účely
- Koordinácia a rozvoj tímu treasury, poskytovanie spätnej väzby na ich výkony
- Zodpovednosť za udržiavanie procesov a postupov v manuáloch
- Hľadanie možností a návrhy na zlepšenie v rámci treasury
- Ad hoc podpora členov tímu

Požiadavky

Koho hľadáme?
- Univerzitné vzdelanie v oblasti financií alebo účtovníctva
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti kontrolingu, účtovníctva, auditu a financií (výhodou je skúsenosť z oblasti treasury)
- Skúsenosť s vedením tímu a profesijným rozvojom zamestnancov
- Znalosť platobných úkonov a bankových produktov
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Analytické myslenie, rozvité medziľudské, komunikačné a prezentačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov či už finančných, alebo nefinančných, ktoré predstaví zástupca firmy kandidátovi počas osobného pohovoru.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)