Ponuka práce > HR koordinátor projektov

HR koordinátor projektov

Náplň práce

Pre naše nové projekty v PUNCH Campuse v Námestove hľadáme všestranného človeka. Možnosť dohody pracovať aj na skrátený pracovný úväzok, ponuka je vhodná aj pre mamičky na MD. Potrebujeme kandidáta, ktorý sa nebojí problematiky HR, každodennej práce s ľuďmi, náborov a koordinácie zamestnancov.

- Denná komunikácia s klientom, s HR oddelením, majstrami, vedúcimi liniek
- Operatívne spracovávanie požiadaviek od klienta
- Samostatná koordinácia náborových aktivít
- Alternatívne vyhľadávanie nových zamestnancov, inzercia voľných pracovných miest
- Administratíva – príprava nástupných, výstupných dokumentov dočasne pridelených zamestnancov, spracovávanie dochádzok, podkladov ku mzdám
- Poskytovanie komplexného HR servisu dočasne prideleným zamestnancom

Požiadavky

- Dobré organizačné schopnosti
- Prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou
- Maximálna miera samostatnosti
- Schopnosť riešiť ad hoc aj neštandardné situácie
- Znalosť lokálneho prostredia výhodou, aktívne využite osobných kontaktov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 800 EUR do 1000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Motivujúca výška variabilnej zložky mzdy - Možnosť kariérneho rastu - Flexibilný pracovný čas - Stravné lístky 4,30 € - Balík na vzdelávanie podľa vlastného výberu až do 470 € - 3 dni voľna navyše - 2 Sick days - Training days v oblasti HR - Multis
  • Miesto pracoviska: N?mestovo