Ponuka práce > Hľadáme polštinárov pre renomovanú americkú spoločnosť

Hľadáme polštinárov pre renomovanú americkú spoločnosť

Náplň práce

Ovládate POĽSKÝ, SLOVENSKÝ a ANGLICKÝ jazyk a láka vás práca v medzinárodnej spoločnosti s plne flexibilným pracovným časom?
Príjemné pracovné prostredie a pozitívny kolektív mladých ľudí na Vás už čaká. Tak neváhajte a reagujte na jednu z našich pozícií.

Spoločnosť má voľné pracovné pozície na oddeleniach:
ÚČTOVNÍCTVO - Účtovník dodávateľských faktúr:
- Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr
- Zadávanie dodávateľských faktúr do interného systému
- Rekonsiliácia dodávateľských dokladov, archivácia dodávateľských faktúr
- Zistenie a riešenie otázok od zamestnancov a externých strán – dodávatelia, banky
- Komunikácia s internými a externými zákazníkmi/dodávateľmi v poľskom a anglickom jazyku
- Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

NÁKUP - Nákupca:
- Nákup nepriamych materiálov do výroby a služieb
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Tvorba listu dodávateľov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Práca s interným softvérom, reporting

ZÁKAZNÍCKY SERVIS - Špecialista na zákazníckom servise:
- 50 % administratíva, 50 % komunikácia
- Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
- Aktívna komunikácia s nemeckými kolegami na dennej báze
- Overovanie údajov v objednávkach a faktúrach
- Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
- Prípadné riešenie reklamácií
- Ad-hoc reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Predchádzajúca pracovnú skúsenosť s účtovníctvom/nákupom
- PODMIENKOU:
POĽSKY jazyk na úrovni B2-C1,
SLOVENSKÝ jazyk na úrovni B2,
ANGLICKÝ jazyk na úrovni B1-B2
- Výborné komunikačné schopnosti
- Samostatnosť, aktívny a pozitívny prístup k práci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas, takže si prídu na svoje aj tí, ktorí si ráno radi pospia, ale aj tí, ktorým sa najlepšie pracuje poobede/podvečer. Pokiaľ radi trávite voľný čas aktívne, v tej istej budove na vás čaká fitness centrum a po
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)