Ponuka práce > Finančný kontrolór

Finančný kontrolór

Náplň práce

Do úspešnej firmy s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti operatívneho lízingu hľadáme kandidáta na pozíciu Financial Controller s anglickým jazykom

Náplň práce:

- dvojitý reporting pre lokálny a zároveň český manažment
- forecasting na kvartálnej báze
- príprava pravidelných a ad hoc reportov
- starostlivosť o celú PnL
- spravovanie country book-u
- prezentovanie actuals pred manažmentom

Požiadavky

Vhodný uchádzač na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

a. 3+ rokov skúseností v oblasti komplexného controllingu
b. Ovládať anglický jazyk na minimálnej úrovni C1
c. Pokročilá znalosť MS Excel-u (v/h lookups, if a kontingenčné tabuľky)
d. Schopnosť prezentovať a nebáť sa komunikácie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas a mnoho iného.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)