Ponuka práce > Expedient

Expedient

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme šikovného expedienta, ktorý sa bude venovať nasledovným oblastiam:

- príjem a uskladnenie hotových výrobkov
- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- príprava tovaru a zásobovania podnikovej predajne
- nakladanie a vykladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- preberanie a posudzovanie paliet vrátených z obehu
- hygienicko-sanitačné práce v priestoroch pracoviska a areálu
- obsluha a starostlivosť o skenere, paletizačné zariadenia, dopravníkové pásy, etiketovacie zariadenia, ako aj o ostatné pridelené strojné a technické zariadenia
- 12-hodinové pracovné zmeny

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- dôslednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 750 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Brigáda
  • Benefity: - 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy - dochádzkový bonus vo výške 7% - príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní - príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)