Ponuka práce > Finance analyst - Order to cash

Finance analyst - Order to cash

Náplň práce

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu finančného analytika (junior), ktorý bude vykonávať zadané finančné procesy a poskytovať služby interným klientom.

Vybraný uchádzač bude zodpovedný za aktivity ako je správa riadenia úverov, spravovanie pohľadávok, hodnotenia obchodných partnerov, monitorovanie platieb obchodných partnerov a súm po splatnosti, analýza pochybných účtov a ďalšie úlohy podľa potreby.

Požiadavky

- Univerzitné vzdelanie ekonomického zamerania (1. alebo 2. stupeň)
- Skúsenosti z SSC sú výhodou
- dobré komunikačné skúsenosti
- nevyhnutná je plynulá znalosť angličtiny, nakoľko práca na tejto pozícii zahŕňa dennú komunikáciu so zahraničím
- ďalší cudzí jazyk je veľkou výhodou
- znalosť MS Office
- SAP

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 828 EUR do 1000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)