Ponuka práce > SENIOR FULLSTACK DEVELOPER (Java+Javascript) pre nový medzinárodný projekt

SENIOR FULLSTACK DEVELOPER (Java+Javascript) pre nový medzinárodný projekt

Náplň práce

Hľadáme Senior Fullstack developera, ktorý sa chce podieľať na novom projekte a viesť menší tím developerov v rámci poistenia, ktoré bude aplikované na medzinárodnú úroveň.

Náplň práce:

- vývoj backendu na Jave a frontendu na Javascripte - React
- práca na novom, white-label projekte
- vedenie juniornejších developerov v agilnom tíme
- dokumnetácia, návrhy, customizácia, prerozdeľovanie taskov

Techstack:

Java, SpringBoot, Javascript, React, Node, Kafka, Typescript, Camunda, Rest, Docker, Sitecore, Wiremock

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s Java a Javascript programovaním (výhodou React)
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby, Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - finančné bonusy - home office - flexibilný pracovný čas - benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)