Ponuka práce > Obchodný zástupca - možnosť práce formou Home Office

Obchodný zástupca - možnosť práce formou Home Office

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení.
Hľadáme vhodného kandidáta do rozrastajúceho sa tímu na pozíciu Obchodného Zástupcu pre Slovensko.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Starostlivosť o produktové portfólio z oblasti zámočníctva, predaj komplexných riešení
- Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- Analýza požiadaviek a potrieb klienta, navrhovanie a príprava riešení
- Vypracovanie cenových ponúk
- sledovanie nových produktov na trhu, monitoring trhu a konkurencie
- Spolupodielanie sa na marketingových aktivitách (návrh a tvorba letákov, cenníkov, katalógov a pod.)

Požiadavky

- SŠ/VŠ
- Prax v oblasti obchodu (strojárstvo, zámočníctvo, stavebníctvo apod.)
- Základná znalosť anglického jazyka (min.A2)
- Silné komunikačné, prezentačné zručnosti a negociačné zručnosti - schopnosť presvedčiť
- Analytické a technické myslenie
- Tímový hráč
- Flexibilita, samostatnosť
- Orientácia na výsledok

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Možnosť práce formou home office - Variabilná zložkaS - Auto, notebook, mobil aj na súkromné účely
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie