Ponuka práce > FINANČNÝ MANAŽÉR

FINANČNÝ MANAŽÉR

Náplň práce

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii FINANČNÝ MANAŽÉR. Hľadáme skúseného uchádzača so schopnosťou viesť tím ľudí a s komplexným prehľadom vo financiách.

Náplň práce:

- Vedenie finančného oddelenia, koordinovanie a vedenie 3 zamestnancov na finančnom oddelení
- Príprava rozpočtu
- Finančné plánovanie, tvorba strategických plánov
- Príprava a reportovanie finančných výkazov
- Investičné analýzy, analýzy návratnosti investícií
- Finančné riadenie stavu zásob
- Nákladové účtovníctvo
- Mesačný reporting Finančnému riaditeľovi materskej spoločnosti a Generálnemu riaditeľovi slovenskej dcérskej spoločnosti
- Spolupráca a kontaktná osoba pre auditorov, banky, daňové úrady, investorov a pod.
- Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Aktívna účasť na projektoch a rozvoji spoločnosti

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:

- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Komplexný prehľad vo financiách
- Aktívna a plynulá znalosť ANGLICKÉHO jazyka
- Aspoň 3 roky skúseností na podobnej pozícii ideálne vo VÝROBNEJ spoločnosti (výhodou je skúsenosť z automotive)
- Preukázateľná skúsenosť s vedením tímu
- Dôveryhodnosť
- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- Rozvážna komunikácia, odolnosť voči stresu
- Cieľavedomosť, entuziazmus
- Flexibilita pre občasné služobné cesty do zahraničia

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Motivujúce platové ohodnotenie - Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Ďalšie zaujímavé benefity
  • Miesto pracoviska: Nitra