Ponuka práce > JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR pre novú IT divíziu

JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR pre novú IT divíziu

Náplň práce

Do softvérovej, stredne-veľkej spoločnosti, ktorá si zakladá sídlo aj na Slovensku, a ktorá pracuje na SW riešeniach v rámci Európy už viac ako 12 rokov hľadáme šikovných Javascript programátorov, ktorí sa chcú podieľať na nových projektoch v rámci novej IT divízie.

Náplň práce:

- vývoj v Javascripte na jednotlivých projektoch end-to-end, projekty sú väčšinou pre Švajčiarskych/Nemeckých zákazníkov
- implementácia a customizácia projektov
- práca v malom tíme scrumovou metodikou
- práca v dynamickom prostredí

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú skúsenosť s programovaním na frontende (práca s frameworkom je must)
- komunikatívnu úroveň anglického jazyka
- ochotu vycestovať do zahraničia na 2-týždňové školenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1450 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní) - finančný bonus - kompenzácia nadčasov - kurzy nemčiny - široké možnosti vzdelávania
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)