Ponuka práce > WEB PROGRAMÁTOR pre projekty v rámci meteorológie

WEB PROGRAMÁTOR pre projekty v rámci meteorológie

Náplň práce

Do slovenskej spoločnosti, ktorá funguje na globálnej úrovni s vlastným meteorologickým softvérovým riešením hľadáme Web Developera.

Náplň práce:

- práca na webových aplikáciách a webových komponentoch na báze HTML, CSS, Javascript - Angular 7
- implementácia webových aplikácii po validácii klienta
- implementácia meteorologických vizualizácii
- kolaborácia s BE developermi + UX dizajnérmi

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť v Javascript programovaní (Typescript je must)
- ochota prejsť na Angular FW
- pokročilá technická/písomná úroveň anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy a prémie (aj na mesačnej báze) - flexibilný pracovný čas (10-15) - home-office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)