Ponuka práce > JUNIOR SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR (vhodné pre absolventov)

JUNIOR SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR (vhodné pre absolventov)

Náplň práce

Do slovenskej banky s najdlhšou tradíciou a najmodernejšími technológiami na trhu hľadáme Juniora/Absolventa, ktorý má záujem sa "rozbehnúť" a kariérne rásť v IT sektore.

Náplň práce:

- integrácia nových systémov do zaužívaných systémov
- vytváranie kompatibilného prostredia medzi týmito systémami
- používanie skriptovacieho jazyka
- analýza integračných podkladov, práca s dátami
- dokumentácia, unit testing

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- vzdelanie technického/IT zamerania
- znalosť skriptovacieho jazyka
- anglický jazyk na technickej úrovni - schopnosť čítať technické dokumentácie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky nadrámec - plne preplácané stravné lístky + iné finančné benefity - flexibilný pracovný čas + home office - parkovanie na pracovisku - relaxačné benefity (masáže na pracovisku)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)