Ponuka práce > TEAMLEADER - AUTOMOTIVE !

TEAMLEADER - AUTOMOTIVE !

Náplň práce

Radi organizujete, riadite výrobu? Baví Vás práca s ľuďmi a moderné technológie? Hľadáme šikovných TEAMLEADROV.

Náplň práce:
- Spolupracovať s projektovým tímom pre zabezpečenie plynulého rozbehu výroby, podporovať zavedenie nových procesov a technológii
- Organizovať ľudské zdroje na zmene
- Definovať úlohy pre operátorov, zoraďovačov a údržbárov na dosiahnutie denného výrobného plánu a programu
- Školiť výrobných operátorov a novonastupujúcich zamestnancoV
- Zabezpečiť disciplínu zamestnancov
- Komunikovať s oddelením kvality, logistiky, údržby, oddelením ľudských zdrojov pri plnení výrobných plánov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- Prax na obdobnej pozícií
- Skúsenosti s vedením ľudí (do15 Z)
- Práca na zmeny
- Odolnosť voči stresu
- Organizačné schopnosti, nápomocný
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nitra