Ponuka práce > klientsky pracovník, manažér

klientsky pracovník, manažér

Náplň práce

Pri príležitosti otvorenia nových pobočiek v rámci celého Slovenska hľadáme mladých ľudí na pracovné pozície: klientsky pracovník, asistent vedúceho, vedúci kancelárie a manažér pobočky.

Náplň práce :

Klientský pracovník
- komunikácia so zákazníkmi
- vyjednávanie podmienok v partnerských spoločnostiach
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- vytvárania zložiek
- práca s PC
- administratívne práce

Vedúci a manažér pobočky :
- zodpovednosť za chod kancelárie
- vedenie a vytváranie tímu
- personalistika
- kontroling
- zaškoľovací proces

Požiadavky

Sme dynamický tím ľudí zaoberajúci sa kontrolingom a plánovaním v ekonomickom sektore v rámci Slovenska, ale aj okolitých krajín. Sústredíme sa najmä na kontrolu existujúcich zmlúv a ich nastavením v prospech klienta a taktiež pracujeme na neustálom rozvoji našich spolupracovníkov a budovanie ich kariéry. Spolupracujeme s jednou z najväčších spoločností v EU OVB a.g.
hľadáme dravých ľudí, ktorí chcú v živote dosiahnuť viac, ako stať sa bežným zamestnancom bez kariéry.

Ponúkame

Akreditované vzdelávanie
Dynamický team
Príjemné prostredie
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Prepracovaný benefitný program
Bez skúšobnej doby s možnosťou zvýšenia príjmu už po 3 mesiacoch
Flexibilný pracovný čas
Možnosť kariéry aj popri vysokej škole

Informácie o pozícii

  • Next-level.sk
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: v závislosti od pozície a nasadenia
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Vhodné pre: absolventov
  • Miesto pracoviska: Bratislava, Senec, Modra, Trnava, Senica