Ponuka práce > Manažér kvality pre nový závod

Manažér kvality pre nový závod

Náplň práce

Momentálne hľadáme pre nášho klienta dynamickú osobnosť s prirodzenou autoritou a proaktívnym prístupom k riešeniu problémov na pozíciu MANAŽÉRA KVALITY.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je:

- Zodpovednosť za oddelenie kvality, udržiavanie a zlepšovanie SMK
- Riadenie výrobnej kvality - produkt, proces, reklamácie, dodávatelia
- Plánovanie a realizácia nápravných opatrení;
- Zavedenie a rozvoj princípov kvality hlavne vo výrobnej sfére
- Zodpovednosť za reklamačné konanie, komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
- Koordinácia všetkých potrebných aktivít pri procese certifikácie; vzorkovanie, Q-dokumentácia, zostavenie kontrolných plánov, FMEA a starostlivosť o ostatnú pridelenú dokumentáciu kvality;
- Riadenie pracovníkov na oddelení kvality
- Reporting

Požiadavky

- Technické vzdelanie - VŠ - strojárstvo, kvalita, technika
- Skúsenosti z automotive spoločnosti na podobnej pozícii min. 5 rokov
- Skúsenosti s riadením kvality, SMK, metrológie...
- Znalosť metód kvality - FMEA, 5S, TS 16949, VDA
- Anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni, ovládanie oboch jazykov veľkou výhodou
- Zodpovednosť
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Odolnosť voči stresu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Stabilná medzinárodná spoločnosť - Bonus a prémie - Príspevok na dopravu - Sociálny program - Program rozvoja a vzdelávania zamestnancov
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)