Ponuka práce > SENIOR/LEAD NODEJS PROGRAMÁTOR pre krypto/blockchain projekty

SENIOR/LEAD NODEJS PROGRAMÁTOR pre krypto/blockchain projekty

Náplň práce

Do IT fintech spoločnosti zameranej na krypto/blockchain oblasť, hľadáme Senior NodeJS programátora/Lead-a, ktorý bude viesť menší tím developerov.

Náplň práce:

- vývoj BE časti software riešení v rámci krypto/blockchain oblasti
- práca so škálovaním a orchestrovaním (Kubernetes)
- komplexné pokrytie projektov, účasť na zahraničných konferenciách, výber nových členov do tímu
- zastrešenie architektúry a security časti projektu

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s NodeJS programovaním
- skúsenosť so škálovaním (Kubernetes)
- komunikatívny anglický jazyk
- schopnosť viesť menší tím

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy a bonusy za jednotlivé projekty - 2-4 dni home office/mesiac - flexibilný pracovný čas - účasť na zahraničných konferenciách - multisport karta
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)