Ponuka práce > FULLSTACK PROGRAMÁTOR

FULLSTACK PROGRAMÁTOR

Náplň práce

Hľadáme Fullstack developera, ktorý bude súčasťou novovznikajúceho tímu so zameraním na Solvency.

Náplň práce:

- návrh a vývoj zlepšení na existujúcich aplikáciách
- migrácie na cloud
- implementácia a testing riešení
- spolupráca na technických analýzach

Požiadavky

Kandidát musí mať:

- profesionálne skúsenosti vo webových technológiách
- skúsenosť s vývojom v Jave
- pokročilú znalosť databáz
- anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia so zahraničnými kolegami)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody) - príspevok na eco spotrebiče 3600€ - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku - multikultúr
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)