Ponuka práce > FULLSTACK DEVELOPER- PHP & JAVASCRIPT

FULLSTACK DEVELOPER- PHP & JAVASCRIPT

Náplň práce

Pre telekomunikačnú spoločnosť rodinného charakteru hľadáme Fullstack developera- JavaScript & PHP. Staň sa súčasťou malého tímu a získaj možnosť podieľať sa na webových riešeniach od ich návrhov, až po implementáciu a údržbu.

Tvojou prácou bude:

- vývoj webových aplikácií
- nasadzovanie riešení
- customizácia projektov pre klientov
- optimalizácia aplikácií
- zodpovednosť za kompletný priebeh projektov

Požiadavky

Ideálny kandidát bude mať:
- skúsenosť s programovaním v JavaScripte
- skúsenosť s programovaním v PHP
- znalosť HTML a CSS
- anglický jazyk- B1 (schopnosť komunikovať písomne aj ústne)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - účasť na zahraničných konferenciách a školeniach - možnosť zamerať sa na nové technológie - finančné výkonnostné odmeny - flexibilný pracovný čas - príležitostný home office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)