Ponuka práce > IT Špecialista infraštruktúry

IT Špecialista infraštruktúry

Náplň práce

Ak si "doma" v oblast batchovej integrácie informačných systémov a obzeráš sa po nových pracovných ponukách na trhu IT, potom je tento inzerát práve pre teba!

Hľadáme posily do nášho 3-člennéhotímu, kde náplňou práce bude:

- Návrh a tvorba integračných a monitorovacích riešení v bankovej sfére
- Správa a prevádzkovanie batch integrácie medzi Oracle databázami a Core systémami
- Devops setup pre deployment
- Vyvíjanie skriptov

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 1,5 roka skúsenosti s Oracle PL/SQL a Oracle SQL
- Angličtina na úrovni B1 - predovšetkým na čítanie a písanie technickej dokumentácie

Výhodou sú znalosti:
- Shell, Python
- Unix

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Kvartálne odmeny - Ročné odmeny - Dovolenka navyše - Home office - Parkovanie - Flexibilná pracovná doba - Hradené gastrolístky aj počas dovolenky - Finančný príspevok na regeneráciu - Žiadny dresscode
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)