Ponuka práce > Asistent/-ka v HR

Asistent/-ka v HR

Náplň práce

Hľadáš prácu popri štúdiu na VŠ, v ktorej budeš môcť vycibriť svoje komunikačné zručnosti?
Chceš zistiť ako funguje trh práce a aké pracovné pozície pre absolventov a v oblasti financií sú práve in? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV!

Do jedného z našich tímov hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s telefonickým kontaktovaním uchádzačov z nášho interného systému. Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude zistiť, či je kandidát aktívny na trhu práce, vyzistíš od neho/nej základné informácie, ktoré naše konzultantky Danka a Sima použijú pri ďalšej spolupráci.

Výsledky svojich telefonátov budeš pravidelne reportovať team leaderke Kike.

Požiadavky

- Študent VŠ- zameranie na HR je výhodou, ale nemusíš sa obávať, všetko ti vysvetlíme
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2, nakoľko budeš volať so zahraničnými kandidátmi
- Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý rád telefonuje :)
- Skúsenosť zo zákazníckeho servisu bude pre teba výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 5 EUR do 5 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Možnosť zúčastniť sa teambulidingov a vianočnej party - Ovocný deň a káva na pracovisku - Super tím :)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)