Ponuka práce > Database Administrator

Database Administrator

Náplň práce

V spoločnosti pôsobiacej v oblasti online obchodovania a investovania, ktorá otvára svoju novú pobočku v Bratislave, hľadáme profíka na Microsoft SQL Server.

Rola je zameraná na:

- Pravidelné prispievanie k zlepšovaniu a rozvoju existujúcej infraštruktúry či k analýze potriebť používateľov
- Zabezpečenie bezpečnosti databázoveho servera, databázovej integrity a trvanlivosti údajov
- Monitorovanie dostupnosti, zaťaženia správne fungovanie
- Konfigurovanie obnov, obnov po katastrofe a rôznych výpadkov a plánu zálohovania

Požiadavky

- MS SQL na pokročilej úrovni

Nevyhnutnosťou je mať skúsenosti s optimalizáciou, konfigurovaním a prepojením databáz, migrovaním dát, s monitoringom a písaním queries

Výhodou sú skúsenosti s:
- Oracle alebo Non SQL databázy
- cloudy (Azure, Amazon WS)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2600 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Ročný performance bonus vo výške 10% ročného platu - Home office (cca 1 - 2 dni/ týždeň) - Flexibilná pracovná doba - 5 dni dovolenky navyše do 33 rokov, 3 dni po 33-ke - Edenred kupóny pre kultúrne a športové podujatia 30-40€/mesiac - Preplácanie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)