Ponuka práce > IT RISK SPECIALIST- JUNIOR

IT RISK SPECIALIST- JUNIOR

Náplň práce

Hľadáme špecialistu rizík, ktorý má záujem prehĺbiť svoje znalosti v oblasti data mining a zamerať sa na analýzu a audit systémovej bezpečnosti.

Tvojou dennou úlohou bude:

- analýza a identifikácia možných systémových rizík
- príprava pravidelných reportov
- hodnotenie procesov z hľadiska možných rizík
- spracovanie dát
- manažment prevencie podvodov (analýza, podpora, reporting)

Požiadavky

Musíš spĺňať nasledovné:

- schopnosť pracovať s Excel (funkcie)
- znalosť SQL (písanie príkazov)
- AJ B2 (písomná a ústna komunikácia)
- predchádzajúca skúsenosť s databázami

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - 2 dni extra dovolenky - možnosť vzdelávacích kurzov - platené nadčasy - príspevok na DDS - firemná knižnica - multisport karta - relaxačné kupóny (wellness, fitnes, bazén)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)