Ponuka práce > FULLSTACK DEVELOPER

FULLSTACK DEVELOPER

Náplň práce

Pre slovenský start-up so stabilným zázemím vo Veľkej Británii hľadáme Fullstack Developera so záujmom o oblasť online trading.

Tvoje každodenné zodpovednosti budú:

- tvorba webovej stránky
- práca s google analytics
- konfigurácia a nasadenie nového webu
- tvorba nových interných aplikácií

Požiadavky

Nevyhnutnosťou sú:

- profesionálna skúsenosť s webovou frontendovou technológiou
- znalosť .NET/C#
- prehľad v google analytics / SEO metódach
- AJ- B2 (denná komunikácia s manažmentom v UK)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - možnosť spolupráce aj na kontrakt - home office (4x/mesiac) - flexibilná pracovná doba - extra 5 dni dovolenky - ročný performance bonus vo výške 10% ročného platu - referral bonus (do výšky 1000 eur) - kupóny pre kultúrne a športové pod
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)