Ponuka práce > Product Owner Service Portfolio

Product Owner Service Portfolio

Náplň práce

Pre medzinárodnú švajčiarsku spoločnosť so zameraním na poisťovníctvo hľadáme Product Ownera pre komplexnú aplikáciu biznis servisov, vyvinutú na platforme Service Now.

Tvojou úlohou bude:

- spolupráca s developerským tímom
- návrh zlepšení aplikácie
- zameranie na dizajn a štruktúru poskytovaných služieb
- nasadzovanie nových služieb
- zodpovednosť za life-cycle aplikácie
- podpora aplikácie
- tréningy pre používateľov

Požiadavky

Požiadavky:

- hlboká znalosť MS Excel
- profesionálna skúsenosť s relačnými databázami
- záujem o finančnú sféru
- AJ- B2 (písomná a ústna komunikácia využívaná na dennej báze)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody) - príspevok na eco spotrebiče 3600€ - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku - multikultúr
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)