Ponuka práce > PRODUCT OWNER VO VIEDNI

PRODUCT OWNER VO VIEDNI

Náplň práce

Do dynamického tímu 4 product ownerov a 2 biznis analytikov hľadáme ďalšieho product ownera, ktorý má skúsenosť s platbami a platobnými procesmi. Čo bude náplňou práce na danej pracovnej?

- Práca na vývoji nového platobného systému
- Sledovanie trhu s platobnými produktami a ich vývojom/zmenami
- Zabezpečovanie efektívnej komunikácie medzi spoločnosť a zákazníkmi
- Organizovanie pravidelných stretnutí s tímom zameraným na vývoj ohľadne nevybavených objednávok
- Spolupracovanie s tímom zameraným na vývoj ohľadne definovania požiadaviek pomocou BDD (Specification by Example)
- Vykonávanie potvrdzujúcich skúšok a v tejto súvislosti odovzdávanie informácií stakeholderom
- Poskytovanie analýzy nákladov a trhu
- Podporovanie obchodného tímu s predpredajnými aktivitami

Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti financií – skúsenosť s platbami a platobnými procesmi
- Univerzitné vzdelanie v oblastí financií alebo IT
- Skúsenosť s implementovaním agile prístupu k vývoju produktov
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1, znalosť nemeckého jazyka je výhodou
- Výhodou je technická znalosť API či integrácie systémov
- Proaktívny prístup, skvelé organizačné zručnosti, schopnosť pracovať v rýchlo vyvíjajúcom sa a dynamickom prostredí

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 3500 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - 14 platov - ročné zvyšovanie platu o 2% - 25 dní dovolenky - 100% hradená PN - plne hradená hromadná doprava vo Viedni
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)