Ponuka práce > SERVICEDESK ENGINEER/1ST LEVEL SUPPORT

SERVICEDESK ENGINEER/1ST LEVEL SUPPORT

Náplň práce

Pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť v oblasti poskytovania IT informácii o automobilovom trhu hľadáme 1st level ServiceDesk engineera, ktorý sa bude starať o interných zamestnancov v oblasti IT podpory.

Náplň práce:

- 1st level IT podpora, podpora pobočiek v rámci Európy
- vytváranie užívateľských kont
- inštalácia Windows aplikácii
- čiastočná hardware podpora
- komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku
- práca iba v rámci pracovnej doby od 8:00 do 16:00

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- schopnosť sa dorozumieť v anglickom, aj v nemeckom jazyku
- skúsenosť s operačným systémom Windows v rámci IT podpory (user support)
- skúsenosť s hardware podporou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie, Výroba, priemysel a energetika, Technické profesie,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1660 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný pracovný čas, home office - extra darčekové poukážky - jazykové vzdelávanie - MultiSport karta - bonusový systém - firemné akcie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)