Ponuka práce > Fakturant

Fakturant

Náplň práce

Pre jedného z našich klientov hľadáme šikovného človeka na pozíciu Fakturant/ Skladník, ktorý bude mať pod palcom vedenie skladového hospodárstva v spoločnosti s menšou pobočkou v Bratislave.

Váš pracovný deň bude rozdelený na dve hlavné úlohy a to:

- práca s tovarom- fyzický príjem tovaru, príprava tovaru na odoslanie, balenie, odovzdanie kuriérovi
- vystavovanie faktúr a spracovanie objednávok

Požiadavky

Ak spĺňate nasledujúce požiadavky, neváhajte nám zaslať Váš životopis.

- Predchádzajúca skúsenosť s prácou s faktúrami- vystavovanie, spracovanie
- Ovládanie skladového hospodárstva
- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii je veľkou výhodou
- Schopnosť samostatnej práce, dynamika, proaktivita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)