Ponuka práce > APLIKAČNÝ INŽINIER - AJ PRE ABSOLVENTOV

APLIKAČNÝ INŽINIER - AJ PRE ABSOLVENTOV

Náplň práce

Ak sa rád zameriavaš na detaily, analyzovanie systémov je pre teba motivujúce a chceš využiť svoje vedomosti v programovacích jazykoch, táto príležitosť môže byť pre teba ďalším míľnikom kariéry.
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme testera so zameraním na bezpečnostný systém v oblasti jadrovej energie.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- analýza dizajnových dokumentov
- príprava testovacích scenárov a špecifikácií
- spúšťanie testov a vyhodnotenie ich výsledkov
- identifikácia a analýza chýb
- reporting výsledkov
- spolupráca s medzinárodným tímom

Požiadavky

Očakávame od teba:

- znalosť programovacích jazykov (ideálne Python/ C++)
- skúsenosť s manuálnym / automatizovaným testovaním
- schopnosť porozumieť technickej dokumentácii v anglickom jazyku (B1)
- ochota cestovať (3 mesiace / rok)
- ukončené vysokoškolské vzdelanie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1200 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - flexibilná pracovná doba - možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí - možnosti kariérneho rastu - možnosť pracovať v zahraničí - plne hradené stravné lístky
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)