Ponuka práce > Hľadáme ostrieľaných daňových špecialistov

Hľadáme ostrieľaných daňových špecialistov

Náplň práce

V živote len dve istoty – smrť a dane. Hľadáme špecialistov pre oblasť daní, ktorí:
- sa budú venovať poradenstvu pre PO a FO, transferovému oceňovaniu, dani z príjmov, fúziám a akvizíciám spoločností, príprave posudkov, dátových analýz a pod.
- budú súčasťou projektových tímov – spoločne s kolegami budete pracovať na príprave riešení na mieru šitých pre klienta, hľadať nové možnosti, inovovať proces
- odovzdajú skúsenosti a vedomosti mladším kolegom

Požiadavky

- minimálne 2 roky pracovných skúseností s komplexnou daňovou agendou
- znalosť Slovenskej legislatívy
- analytické a inovatívne myslenie
- Anglický jazyk na úrovni B2
- vzdelanie v oblasti ekonómie, prípadne páva

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Multisport karta - Jazykové vzdelávanie - Deň voľna nad rámec Zákonníka práce - Vitamínový balíček - Odmena za odpracované roky - Odmena za odporučenie nového klienta - Odmena za odporučenie kandidáta - Príspevok na stravné - Kultúrne podujatia pod
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)