Ponuka práce > SENIOR DEVOPS/CLOUD ENGINEER

SENIOR DEVOPS/CLOUD ENGINEER

Náplň práce

Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme DevOps-Cloud inžiniera, ktorý sa chce podieľať na viacerých paralelných medzinárodných projektoch.

Náplň práce:

- implementácia, návrh, zmeny na Cloud infraštruktúre (hybrid + public)
- implementácia nových toolov, zefektívnenie procesov v rámci Cloud-u
- kooperácia s ostatnými tímami, prípadné vedenie členov tímu
- občasné cestovanie do zahraničia za klientom

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú skúsenosť (aspoň 2 roky) s nasadzovaním riešení na Cloud
- pokročilú znalosť so skriptovaním (Bash/Powershell/Python)
- komunikatívnu a reprezentatívnu znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby, Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2700 EUR do 3700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - častý Home Office - Flexibilná pracovná doba - Garantovaný 13 plat - Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€ - Príspevok na cestovanie v rámci MHD - Dovolenka nad rámec zákona - Work/ Life balance - Tréningy,
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)