Ponuka práce > AUDITOR PROCESOV NEFINANČNÉHO RIZIKA

AUDITOR PROCESOV NEFINANČNÉHO RIZIKA

Náplň práce

Máte skúsenosti s kontrolou procesov? Zameriavali ste sa na nefinančné riziko? Ak áno a hľadáte podobnú výzvu, táto pracovná ponuka by Vás mohla zaujať. Čo budete mať na starosti?

- Kontrolovanie interných predpisov a postupov
- Odhaľovanie, čo sa dá v rámci interných procesov zlepšiť
- Sledovanie, či sú procesy vykonávané v súlade so štandardmi spoločnosti
- Identifikovanie a predchádzanie možným rizikám
- Zálohovanie údajov v interných systémoch

Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate tieto požiadavky:

- Minimálne 2 roky skúseností z bankového prostredia prípadne skúsenosť s prácou na podobnej pozícií
- Pokročilá znalosť anglického jazyka (úroveň C1)
- Pokročilá znalosť MS Excel

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, ktoré Vám budú predstavené na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)