Ponuka práce > Účtovník s francúzskym jazykom

Účtovník s francúzskym jazykom

Náplň práce

Pre oddelenie záväzkov, hľadáme účtovníka, ktorý rozpráva plynule francúzskym a anglickým jazykom.

V tíme je aktuálne okolo 10 špecialistov, ktorí zastrešujú nasledovné úlohy:

- Analýza dát v internom systéme a v Exceli
- Analýza nezaplatených faktúr
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Vymáhanie pohľadávok
- Občasná práca na projektoch
- úZlepšovanie procesov

Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime ak máte:

- Minimálne 2 roky skúseností ako AR špecialista
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2 a Francúzsky jazyk na profesionálnej úrovni C1
- Znalosť Excelu na pokročilej úrovni: v/h look up, pivots a pod.
- Výborné komunikačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie, možnosť home officov, možnosť jazykového vzdelávania, dni voľna navyše, zdravotné poistenie a pod.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)