Ponuka práce > Pracovná ponuka pre TIG zvárača a potrubára v Nemecku

Pracovná ponuka pre TIG zvárača a potrubára v Nemecku

Náplň práce

- Zvaranie TIG nerezu pod RTG
- Potrubár : príprava pre zvárača
- Práca v produkcii i v strojovni

Požiadavky

- Platný zváračský certifikát 141 FM5
- Pracovná skúsenosť v obore
- Znalosť nemeckého jazyka, aspoň pracovná nemčina
- Plne zaočkovaný (Pfizer alebo Biontech)
- Vodičský preukaz typu B
- A1

Ponúkame

- Platobné podmienky:
Zvárač: od 22€/h podľa pracovných skúseností
Potrubár: od 21€/h podľa pracovných skúseností
- Zabezpečené a preplácané ubytovanie
- 50 hodín týždenne
- Fakturácia raz za 2 týždne, splatnosť 14 dní
- Práca na živnosť
- Práca s nástupom 16.05.2022

Ďalšie informácie

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis v nemeckom jazyku na emailovú adresu info@goltech.sk alebo nás kontaktujte telefonicky: +421 947 922 444 . Kontaktná osoba: Mgr. Dóra Mátéová

Prihlásiť sa na pracovnú ponuku, poslať životopis, certifikáty môžete aj cez náš dotazník: https://www.goltech.sk/dotaznik/

Informácie o pozícii

  • Goltech s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Typ pracovného pomeru: Živnosť
  • Miesto pracoviska: Nemecko, Lüneburg