Ponuka práce > Office a call manager v realitnej kancelárii

Office a call manager v realitnej kancelárii

Náplň práce

Do centrály spoločnosti BOND Reality hľadáme call managera s náplňou práce

- aktívna telefonická komunikácia
- prvý kontakt s klientom
- nábor a obvolávanie ponúk, dopytov, prideľovanie zákaziek maklérom,
- podpora obchodného oddelenia
- pomoc s administratívnou činnosťou firmy

Požiadavky

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Informácie o pozícii

  • BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Obchod a predaj, Služby, Stavebníctvo a reality, Zákaznícky servis, Ostatné,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - stredne pokročilý B2
  • Plat: 7€ / hod. brutto
  • Typ pracovného pomeru: Skrátený úväzok
  • Benefity: firemné auto, flexibilný pracovný čas, možnosť finančného a kariérneho rastu, stabilná spoločnosť s ľudským prístupom, skvelý kolektív
  • Miesto pracoviska: Mlynské nivy 58, 821 05 Bratislava