Ponuka práce > Predavač - obchodník

Predavač - obchodník

Náplň práce

Pracovná ponuka je na miesto obchodníka v predajni stavebnín. Prioritou je dobrá komunikácia a časový manažment. Výhodou je orientovanie sa v oblasti stavebníctva (nie je podmienkou). Zamestnanec bude vykonávať manažment predajne, výdaj a príjem materiálu na sklad, práca s pokladňou a platobným terminálom a občasné objednávanie tovaru.

Požiadavky

Samozrejmosťou je základná počítačová zručnosť na úrovni základného ovládania MS office, e-mailu a internetu. Súčasťou práce je manipulácia s ťažším tovarom a jazda na vysokozdvižnom vozíku (o licenciu a kurz sa postaráme).

Ponúkame

Máme záujem o dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu a každoročného zvyšovania mzdy. Súčasťou platového ohodnotenia sú koncoročné odmeny, podľa spokojnosti zamestnávateľa a úspešnosti finančného roka.

Ďalšie informácie

Stabilná pracovná doba od Po-Pi od 7:00-16:00. Pracuje sa aj v sobotu od 7:30-11:00

Informácie o pozícii

  • Ekodat BARDEJOV s.r.o.
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: 900
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Koncoročné odmeny
  • Vhodné pre: Absolventov
  • Miesto pracoviska: Bardejov