Ponuka práce > Hľadáme ABSOLVENTOV s EKONOMICKÝM vzdelaním

Hľadáme ABSOLVENTOV s EKONOMICKÝM vzdelaním

Náplň práce

Čochvíľa budeš mať ukončené ekonomické vzdelanie a pomaly sa začínaš rozhliadať po trhu práce? Nemáš ešte predstavu, čomu by si sa chcel v tvojom budúcom povolaní venovať? Máme pre Teba pozíciu, na ktorej Tvoje znalosti z Vysokej školy plne využiješ. Budeš súčasťou medzinárodnej firmy a môžeš svoju kariéru pekne naštartovať.

Tvojou náplňou práce bude:

- Administratívna podpora kolegov
- Príprava dokumentov
- Kontrola údajov v internom systéme
- Komunikácia v anglickom jazyku
- Evidencia faktúr a objednávok

Požiadavky

Koho hľadáme?

- Absolvent s ekonomickým zameraním
- Anglický jazyk na úrovni B2 – medzinárodné prostredie, kde je denná komunikácia v angličtine
- Pracovná skúsenosť popri štúdiu bude pre Teba veľkou výhodou
- Tímový hráč

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)