Ponuka práce > HR Generalist

HR Generalist

Náplň práce

Pre nášho klienta, perspektívnu strojársku spoločnosť v Martine hľadáme šikovného personalistu.
- Implementácia personálnych nástrojov a riadenie ľudských zdrojov v spoločnosti
- Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti
- Vytváranie systémov odmeňovania a hodnotenia
- HR controlling, rozpočet, forecasting
- Poradenstvo manažérom v otázkach ľudských zdrojov
- Zastrešenie adaptačného procesu
- Vedenie personálnej administratívy
- Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov (zistenie potrieb, zabezpečenie tréningov, sledovanie nákladov)
- Znalosť BOZP, GDPR, Zákonníka práce

Požiadavky

- Prax na pozícii HR Generalistu minimálne dva roky
- Vysoká miera samostatnosti a proaktivity
- Skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti, pripadne účasť na medzinárodných projektoch v rámci HR
- Skúsenosti s náborovým procesom, odmeňovaním a vzdelávaním
- Vynikajúca znalosť platnej legislatívy súvisiacej s HR
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) podmienkou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v dynamickom prostredí - Možnosť kariérneho rastu - Tréningy, divadlo, spoločné firemné aktivity
  • Miesto pracoviska: Martin