Ponuka práce > PROJECT MANAGER JUNIOR

PROJECT MANAGER JUNIOR

Náplň práce

Hľadáme Junior Projektového manažéra pre nábeh projektov do výroby v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Náplň práce:
- Podieľanie sa na zavádzaní nových dielov do sériovej výroby
- Vedenie APQP procesu
- Zabezpečenie aktivít v pred-sériovéj výrobe
- Komunikácia so zákazníkom
- Vypracovanie PPAP dokumentácie
- Pravidelné služobné cesty do zahraničia
- Navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
- Implikovanie zistení a výsledkov z predchádzajúcich projektov do prípravy nábehu procesu
- Zhodnocovanie dosiahnutej spôsobilosti procesu a prípadné návrhy opatrení či inovácií

Požiadavky

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Technické znalosti
- Skúsenosti v rámci projektového riadenia výhodou – nie podmienkou
- Skúsenosti z oblasti automotive výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Podieľanie sa na tvorbe novej výrobnej prevádzky - Možnosť cestovať do zahraničia - Interné školenia a vzdelávanie - Možnosť využívania cudzieho jazyka na dennej báze
  • Miesto pracoviska: Martin