Ponuka práce > SENIOR KONŠTRUKTÉR

SENIOR KONŠTRUKTÉR

Náplň práce

Pre modernú a rýchlo rastúcu spoločnosť hľadáme skúseného senior konštruktéra so znalosťami v oblasti zváracích prípravkov či automatizácie, ktorý bude zodpovedať za:

- navrhovanie technických riešení/ robotizovaných pracovísk, polohovadiel, uchopovačov, dopravníkov,
- prácu v programe Solidworks,
- spoluprácu a koordináciu pri návrhu nových komponentov s nadriadeným a projektovým manažérom,
- spoluprácu pri vypracovaní technickej dokumentácie pre výrobu,
- spoluprácu s technológom a vedúcim konštrukcie,
- úpravu dokumentácie na základe výsledkov testovaní.

Požiadavky

- prax na pozícii konštruktéra minimálne 3 roky
- skúsenosti s prácou v programoch Solidworks, Catia
- skúsenosti z oblasti automatizácie či zváracích prípravkov
- skúsenosti s konštruovaním dopravníkov, jednoúčelových zariadení, strojov/ prípravou konštrukčnej dokumentácie
- anglický jazyk VÝHODA

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo, Technické profesie,
  • Plat: Od 1300 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. a 14. plat - jazykové kurzy a školenia - nové, moderné pracovné prostredie - práca v rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti - veľká rôznorodosť/ navrhovanie stále nových komponentov
  • Miesto pracoviska: Martin