Ponuka práce > Majster výroby

Majster výroby

Náplň práce

Hľadáme majstra pre tím ľudí do výrobnej spoločnosti, zodpovedného za uvedené činnosti :
- koordinácia činností výrobného procesu
- zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických postupov
- vedenie výrobnej a prevádzkovej dokumentácie
- sledovanie časového harmonogramu
- zodpovednosť za riešenie výrobných prestojov, nezhôd a prestojov vo výrobe
- plánovanie a organizovanie práce
- vedenie, motivovanie, výber zamestnancov
- hodnotenie a sledovanie produktivity zamestnancov
- kontrola a spracovanie dochádzky

Požiadavky

- min. SŠ technického zamerania
- prax v riadení pracvoného tímu v oblasti výroby
- Microsoft Excel - pokročilý (na dennej báze)
- Microsoft Word - pokročilý
- anglický jazyk (vedieť sa dohovoriť, znalosť základných odborných výrzov)
- príjemný a otovrený typ človeka
- znalosť práce s ľudmi, motivácia

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: P?chov