Ponuka práce > DAŇOVÝ KONZULTANT- DAŇ Z PRÍJMU

DAŇOVÝ KONZULTANT- DAŇ Z PRÍJMU

Náplň práce

Hľadáme skúseného experta na oblasť priamych daní.

Náplň práce obsahuje:

- Poradenstvo pre externé spoločnosti v oblasti daní z príjmov
- Poskytnutie odpory a pomoci juniornejším kolegom
- Monitorovanie daňovej legislatívy a písanie interných analýz
- Zodpovednosť za včasné a presné oboznámenie klientov so zmenami

Požiadavky

Požiadavky:

- Minimálne 3 ročná skúsenosť s priamymi daňami
- Ovládanie anglického jazyka na pokročilejšj úrovni- B2
- Znalosť slovenskej legislatívy v oblasti daní z príjmu fyzických osôb
- Znalosť medzinárodných princípov ohľadne zdaňovania fyzických osôb
- Skúsenosť s poradenskou činnosťou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)