Ponuka práce > PRACOVNÍK NA ODDELENÍ MONTÁŽE - práca na 1 zmenu!

PRACOVNÍK NA ODDELENÍ MONTÁŽE - práca na 1 zmenu!

Náplň práce

Poďte pracovať pre subdodávateľa JLR a podieľajte sa na výrobe nových modelov automobilov!

Hľadáme šikovných montážnych pracovníkov, ktorí budú zabezpečovať tieto hlavné činnosti:

- jednoduché montážne práce
- kompletizácia plastových častí automobilov
- optická kontrola hotových produktov
- kontrola funkčnosti
- práca zatiaľ na 1 zmenu, v blízkej dobe prechod na 2 zmeny

Požiadavky

Ste vhodný kandidát, ak spĺňate tieto požiadavky:
- ste manuálne zručný
- ste zodpovedný
- nebojíte sa práce
- nevadí Vám práca v stoji

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie, Výroba, priemysel a energetika, Technické profesie,
  • Plat: Od 780 EUR do 850 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - dochádzkový bonus do výšky 70€ - práca pre subdodávateľa JLR Viac info radi poskytneme na tč 0910 744 004.
  • Miesto pracoviska: Nitra