Ponuka práce > Servisný inžinier pre UPS zariadenia

Servisný inžinier pre UPS zariadenia

Náplň práce

Hľadáme skúseného servisného inžiniera s § 22. Vašou náplňou práce bude:

- poskytovanie podpory pri servisných požiadavkách externých poskytovateľov a riešenie vzniknutých problémov zariadení
- príprava technických riešení požadovaných zákazníkom v spolupráci s Aplikačným inžinierom, oddelením výskumu a vývoja a oddelením kvality
- poskytovanie technickej podpory predajcom vo fáze cenového návrhu
- vypracovanie technickej dokumentácie
- plánovanie a riadenie realizácie projektov
- zabezpečovanie servisných činnosti pre zákazníkov
- zabezpečenie technickej podpory pre servisných inžinierov a ich školenie
- zabezpečenie prezentácie produktov

Požiadavky

- minimálne stredoškolské vzdelanie, orientácia na elektrotechniku je podmienkou
- plynulá znalosť anglického jazyka
- znalosť elektrotechnických zariadení (silnoprúdové zariadenia, UPS a PS zariadenia) a technológií
- skúsenosti s inštaláciou, oživovaním, opravou a údržbou elektrotechnických zariadení
- skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky
- § 22

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo, Technické profesie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - rocny bonus do vysky 10% rocneho prijmu (podla KPIs) - športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
  • Miesto pracoviska: Tren??n