Ponuka práce > Automation Tester

Automation Tester

Náplň práce

Máš skúsenosti s automation testingom a skriptuješ v JAVE? Chceš cestovať po svete a pracovať na zaujímavých zahraničných projektoch? V tom prípade mi daj o sebe vedieť a ja ti predstavím zaujímavý job.

Určite chceš vedieť čomu sa budeš venovať

- Exekúcii test casov a automatizovaných skriptov
- Automatizácii regresných testov
- Test reportingu (Progress,defect,forecast)
- Test manažment

Požiadavky

Čo by si mal ovládať?

- Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
- Skúsenosti so Selenium, JIRA, ALM,TOSCA
- Skriptovanie v JAVA
- Skúsenosti s JUnit a Test NG

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 25 dní dovolenky (bez ohladu na vek) - neobmedzene sickdays (akurat to mozu byt len 2 dni iduce za sebou v 1 tyzdni) – maju to tak aj preto, ze ked maju ludi u klienta v zahranici, nedaju sa riesit PNky a pod - 100% preplatena PN (5 tyzdnov rocne)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)